Allinvest Inwestycje Sp. z o. o. Sp. k. jako dystrybutor oferuje Państwu listwy dystansowe stropowe  pod zbrojenia poziome oraz listwy dystansowe do zbrojenia pionowego.

Listwy dostępne są w sześciu rodzajach wysokości 20 mm,25 mm, 30 mm, 35 mm, 40 mm, 50 mm

Listwy dystansowe dzięki zastosowaniu unikatowych, bocznych zaczepów dają możliwość łączenia w poprzek, umożliwiając stworzenie stabilnej konstrukcji, na której swobodnie można ułożyć zbrojenie, co jest absolutną nowością na rynku.

Liniowe podkładki wykonane są z polipropylenu odpornego na uszkodzenia. Ich podstawową cechą jest lekkość i stabilność dystansu. Listwy można dowolnie łączyć wzdłuż w zależności od oczekiwanej długości, jak również w poprzek tworząc kratownice, a poszczególne elementy nie ulegają rozwarstwieniu. Warto zwrócić uwagę, że struktura listwy charakteryzuje się licznymi otworami, które minimalizują jej rozszerzalność i pozwalają na otulenie betonem zbrojenia oraz samej podkładki, co w praktyce pozwala wyeliminować jego pęknięcia.

Listwa zbrojeniowa to nowoczesna, stabilna podkładka do zastosowania dla grubości otuliny betonu od 15 mm do 50 mm.

Listwy dystansowe, których dystrybutorem jest Allinvest Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k. są absolutną nowością na rynku zbrojenia dystansowego do betonu monolitycznego, jako podkładka dystansowa do otuliny betonu. Istniejące na rynku polskim i europejskim dystanse są produkowane tylko w systemie połączeń równoległych, natomiast listwy zbrojeniowe można spinać w elementy boczne tworząc kwadraty lub prostokąty w zależności od potrzeb konstruktora statyka. Listwy są zabezpieczone wzorem przemysłowym, jak również wszystkie zapięcia zabezpieczone są patentem, którego numer widoczny jest na każdej listwie.

Zalety listew dystansowych, których dystrybutorem jest Allinvest Inwestycje Sp. z o.o. Sp. k.:

  • najczęściej stosowane w trakcie szalowania i betonowania zbrojeń poziomych oraz pionowych
  • zapewniają komfort układania zbrojenia przy jednoczesnym skróceniu czasu montażu
  • boczne wycięcia minimalizują rozszerzalność oraz umożliwiają przepływ mieszanki betonowej pozwalając na pełne otulenie zbrojenia
  • służą do podparcia zbrojenia z siatek lub gęsto ułożonych prętów zbrojenia głównego
  • szybki montaż
  • nowoczesna i stabilna podkładka uniwersalnego zastosowania umożliwiająca łączenie wzdłuż jak również w poprzek

Gwarancja dobrej jakości oraz cen producenta.

Istnieje możliwość doboru innych elementów według zapotrzebowania zamawiającego.

Zachęcamy do kontaktu indywidualnego w celu zapoznania się ze szczegółami oferty bezpośrednio z managerem ds. sprzedaży pod adresem e-mail: sprzedaz@allinvest.info lub pod numerem telefonu: 535 263 070